Search Overrides (2.0.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Query
tr: Sorgu

en: Promote
tr: Destekle

en: Excluded
tr: Hariç
