Search Overrides (2.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Query
uk: Запит

en: Promote
uk: Вивести на головну

en: Excluded
uk: Вилучений

en: Search Path
uk: Шлях пошуку

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
