Search Overrides (2.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Query
vi: Truy vấn

en: Promote
vi: Nâng cấp
