Search Overrides (2.0.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep
