Search Overrides (2.0.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Query
fi: Kysely

en: Promote
fi: Nosta

en: Excluded
fi: Ei sisällytetty
