Search Overrides (2.0.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Query
el: Ερώτημα

en: Promote
el: Προώθησε

en: Excluded
el: Εξαιρείται
