Search Overrides (2.0.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Query
eu: Kontsulta

en: Excluded
eu: Baztertua
