Search Overrides (2.0.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Exclude
gl: Excluír

en: Query
gl: Consulta

en: Excluded
gl: Excluido
