Search Overrides (2.0.2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Promote
hu: Közzététel

en: Excluded
hu: Kizárva

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: Configuration was saved.
hu: Beállítás elmentve.
