Search Overrides (2.0.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga
