Search Overrides (2.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى
