Search Overrides (2.0.3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է
