Search Overrides (2.0.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە
