Search Overrides (2.0.3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
