Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
