Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Error
cy: Gwall

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Query
cy: Ymholiad
