Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Error
gu: ભુલ

en: Exclude
gu: બાકાત
