Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Exclude
hr: Isključi
