Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Search
mg: Karoka
