Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन
