Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Error
my: အမှား

en: Exclude
my: ဖယ်သည်
