Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Promoted
pl: Promowany

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Query
pl: Zapytanie

en: Promote
pl: Umieść na stronie głównej

en: Excluded
pl: Wykluczone
