Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno
