Search Overrides (2.1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Exclude
sr: Изостави
