Search Overrides (2.1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Query
ar: استفسار

en: Promote
ar: رَقِّ
