Search Overrides (2.1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია
