Search Overrides (2.1.0-rc1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
