Search Overrides (2.1.0-rc2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана
