Search Overrides (2.1.0-rc2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Promoted
es: Promovido

en: Created
es: Creado

en: Exclude
es: Excluir

en: Query
es: Consulta

en: Promote
es: Promocionar

en: Excluded
es: Excluido
