Search Overrides (2.1.0-rc2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Promoted
is: Upphafið

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Exclude
is: Skilja eftir
