Search Overrides (2.1.0-rc2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Error
si: දෝෂය
