Search Overrides (2.1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Query
sk: Dotaz
