Search Overrides (2.1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Promoted
ta: மேம்பட்டது

en: Error
ta: பிழை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Promote
ta: ஊக்குவிக்கவும்
