Search Overrides (2.1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Promoted
ro: Promovat

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Query
ro: Interogare

en: Excluded
ro: Exclus
