Search Overrides (2.1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Error
ur: خرابی
