Search Security Enhanced (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Path
az: Yol

en: Domain
az: Domen

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Pattern
az: Nümunə

en: Parameter
az: Parametr
