Search Security Enhanced (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Path
ca: Camí

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Domain
ca: Domini

en: Security
ca: Seguretat

en: Pattern
ca: Patró

en: Parameter
ca: Paràmetre
