Search Security Enhanced (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Path
da: Sti

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Domain
da: Domæne

en: Security
da: Sikkerhed

en: Pattern
da: Mønster
