Search Security Enhanced (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Path
de: Pfad

en: Please enter a valid email address.
de: Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Domain
de: Domäne

en: Security
de: Sicherheit

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Pattern
de: Muster

en: Contact Information
de: Kontaktinformation
