Search Security Enhanced (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Path
es: Ruta

en: Please enter a valid email address.
es: Especifique una dirección de correo electrónico válida, por favor.

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Domain
es: Dominio

en: Security
es: Seguridad

en: General Settings
es: Configuración General

en: Pattern
es: Patrón

en: Parameter
es: Parámetro

en: Contact Information
es: Información de contacto
