Search Security Enhanced (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Path
et: Tee

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Domain
et: Domeen

en: Pattern
et: Muster

en: Parameter
et: Parameeter
