Search Security Enhanced (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Path
fa: مسیر

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Domain
fa: دامنه

en: Security
fa: امنیتی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Pattern
fa: الگو

en: Parameter
fa: پارامتر

en: Contact Information
fa: اطلاعات تماس
