Search Security Enhanced (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Path
fi: Polku

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Parameter
fi: Parametri
