Search Security Enhanced (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Path
fr: Chemin

en: Please enter a valid email address.
fr: Veuillez saisir une adresse de courriel valide.

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Domain
fr: Domaine

en: Security
fr: Sécurité

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Pattern
fr: Motif

en: Parameter
fr: Paramètre
