Search Security Enhanced (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Domain
gl: Dominio

en: Security
gl: Seguranza

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Pattern
gl: Patrón
