Search Security Enhanced (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Path
he: מיקום

en: Domain
he: דומיין

en: Security
he: אבטחה

en: Pattern
he: פורמט

en: Parameter
he: פרמטר
