Search Security Enhanced (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Path
hu: Útvonal

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Domain
hu: Domén

en: Security
hu: Biztonság

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Pattern
hu: Minta

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Details:
hu: Részletek:

en: Notification Email
hu: Értesítő email
