Search Security Enhanced (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Path
it: Percorso

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Domain
it: Dominio

en: Security
it: Sicurezza

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Pattern
it: Modello

en: Parameter
it: Parametro
