Search Security Enhanced (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Path
ja: パス

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Domain
ja: ドメイン

en: Security
ja: セキュリティー

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Pattern
ja: パターン

en: Parameter
ja: パラメーター
