Search Security Enhanced (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ
